

1 657 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10214230 | BGA | CH6355C | ELRING | 549270 |
| FAI AutoParts | HG2239C | GLASER | H8494130 | NISSAN | 110445X03A |
| VICTOR REINZ | 611023030 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan NAVARA c бортовой платформой/ходовая часть (D40) | Nissan ARMADA (R51) | Nissan CAMIONES / FRONTIER (D40) |
| Nissan MURANO (Z51) | Nissan NAVARA |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 83403200 |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Діаметр | 89.5 мм |
| Товщина | 0.975 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder, Murano, Navara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина [мм] | 420 |
| Діаметр [мм] | 89,5 |
| Код товару | 83403200 |
| Кількість виточок/отворів | 3 |
| Товщина (мм) | 0,975 |
| Ширина [мм] | 180 |