


1 909 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALCO FILTER | SP1368 | AMC Filter | FFF10136 | AVS AUTOPARTS | M018 |
| BLUE PRINT | ADBP230055 | BOSCH | N6458 | BOSCH | 0450906458 |
| COMLINE | EFF173 | DELPHI | HDF549 | Dr!ve+ | DP1110130283 |
| EUROREPAR | 1643628880 | FEBI BILSTEIN | 180350 | FILTRON | PP9863 |
| HENGST FILTER | H444WK | HIFI FILTER | SN70260 | KNECHT | KL447 |
| MAHLE | KL447 | MANN-FILTER | WK1136 | MEAT & DORIA | 4823 |
| MOTAQUIP | LVFF711 | MULLER FILTER | FN733 | PURFLUX | FCS942 |
| QUINTON HAZELL | QFF0165 | SOFIMA | S4002NR | UFI | 2400200 |
| VAG | 057127435C | VAG | 057127435E | VAICO | V100764 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi A8 (4E_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WF8441 |
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 137 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 10 |
| Ø впускного отвору [мм] | 10 |
| Виконання фільтра | Магістральний фільтр |
| Висота [мм] | 137 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 110 |
| Код товару | WF8441 |