




2 931 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 123099 | AVA Clever Choice | RT2259 | FRIGAIR | 01093085 |
| HELLA | 8MK376712681 | MAHLE | CR311000P | MOTRIO | 8660000484 |
| NISSENS | 63843 | NISSENS | 63843A | NISSENS | 696789 |
| NRF | 58242 | RENAULT | 7701045345 | RENAULT | 7701045410 |
| RENAULT | 7701049754 | RENAULT | 7701499798 | RENAULT | 8660000484 |
| VALEO | 732544 | VAN WEZEL | 43002259 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | Renault LAGUNA I Estate (K56_) | Renault ESPACE III (JE0_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58242A |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 632 мм |
| Ширина ядра радіатора | 425 мм |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | Alternative |
| Виконання радіатора | Механічно фуговані ребра |
| Глибина решітки [мм] | 18 |
| Довжина решітки [мм] | 632 |
| Код товару | 58242A |
| Ширина решітки [мм] | 425 |