



1 197 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASMETAL | 11TS00AL | ASMETAL | 11TS00 | BELGUM PARTS | BG0503 |
| FAG | 825051410 | SIDEM | 15082 | SKF | VKDS339008 |
| SPIDAN | 64274 | TESLA | 102141800C | TESLA | 102742600A |
| TESLA | 102742600C | TESLA | 104396400C | TESLA | 104441100F |
| TESLA | 104441100G | TESLA | 104441600F | TESLA | 104441600G |
| TESLA | 660684000B | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0931020 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| TESLA MODEL S | TESLA MODEL X (5YJX) | TESLA MODEL 3 (5YJ3) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 70147100020 |
| Виробник | Meyle |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній лівий |
| Висота | 64 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 47 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | TESLA |
| Сумісність з моделлю | Model S, Model X, Model 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 64 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 14 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 47 |
| Код товару | 70147100020 |
| Сторона монтажу | Задня вісь праворуч |
| потрібна кількість | 2 |