




3 901 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ABE | C2B040ABE | ATE-APAC | 13046573782 | BENDIX Braking | BPD2557 |
| BMW | 34208842965 | BMW | 8842965 | BREMBO | P06127 |
| BREMSI | BP4000 | CIFAM | 82213860 | DELPHI | LP3924 |
| EUROBRAKE | 5502221595 | FMSI-VERBAND | 9702D2475 | fri.tech. | 13860 |
| HELLA | 355047741 | HELLA | 8DB355047741 | HELLA PAGID | 355047741 |
| HELLA PAGID | 8DB355047741 | ICER | 182495 | LPR | 05P2430 |
| METELLI | 2213860 | MINTEX | MDB4378 | PAGID | T4303 |
| PAGID | T4303N | QUICK BRAKE | 1090208 | R BRAKE | RB245 |
| R BRAKE | RB2495 | REMSA | X204700 | ROADHOUSE | H2204700 |
| TEXTAR | 2680301288600 | TEXTAR | 2680301CP | TOMEX Brakes | TX6079 |
| TRW | GDB8505 | WOKING | P2147300 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2680301 |
| Виробник | Textar |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 140.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 67.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 71.2 мм |
| Товщина | 16.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 67,7 |
| Висота 2 [мм] | 71,2 |
| Гальмівна система | ATE |
| Код товару | 2680301 |
| Товщина (мм) | 16,3 |
| Ширина [мм] | 140,5 |