



2 470 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADBP230025 | BOSCH | F026402297 | FEBI BILSTEIN | 173871 |
| FLEETGUARD | FF42156 | MAN | 2N0127401D | MAN | 65125010001 |
| MAN | 65125010002 | MANN-FILTER | WK11043 | MULLER FILTER | FN1511 |
| PURFLUX | FCS926 | UFI | 3195900 | VAG | 2N0127401A |
| VAG | 2N0127401D | VAG | 2N0127401Q | VAG | 2N0127401AA |
| VAICO | V106654 | WUNDER FILTER | WB154 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| VW CRAFTER c бортовой платформой/ходовая часть (SZ_) | VW CRAFTER Автобус (SYI, SYJ) | VW CRAFTER Фургон (SY_, SX_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H507WK |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Зовнішній діаметр | 109 мм |
| Висота | 236 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 10,0 |
| Ø впускного отвору [мм] | 10,0 |
| Виконання фільтра | Магістральний фільтр |
| Висота [мм] | 236 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 109 |
| Код товару | H507WK |