




2 593 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APEC | PAD1670 | APEC | PAD1670B | APEC | PD3682 |
| ATE | 13046048522 | BOSCH | 0986494206 | BOSCH | 0986494757 |
| BOSCH | 0986494787 | BREMBO | P65049 | BREMBO | P65049N |
| DELPHI | LP3593 | ICER | 181921 | METELLI | 2209573 |
| MEYLE | 0252500717PD | MEYLE | 0252500717 | PORSCHE | 9Y0698151G |
| ROADHOUSE | 2134500 | TEXTAR | 2500701 | TEXTAR | 2455301 |
| TRW | GDB1774 | ZIMMERMANN | 245531601 | ZIMMERMANN | 245539601 |
| ZIMMERMANN | 250071681 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Porsche CAYENNE (9YA) | Porsche CAYENNE Coupe (9YB) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0986424970 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 16.6 мм |
| Ширина | 209.8 мм |
| Висота | 93.9 мм |
| Сумісність з маркою | Porsche |
| Сумісність з моделлю | Cayenne |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 93,9 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з посібником з монтажу |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Код товару | 0986424970 |
| Номер WVA | 22148 |
| Товщина (мм) | 16,6 |
| Ширина [мм] | 209,8 |