




6 759 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 718134 | 4SEASONS | 718134O | AKS DASIS | 127004N |
| AUTOGAMMA | 104322 | AVA Clever Choice | MS4371 | AVA Clever Choice | MSA4371 |
| EACLIMA | 36A50024 | FRIGAIR | 07063032 | HELLA | 8ML376723531 |
| MAGNETI MARELLI | 351319202390 | MAGNETI MARELLI | MST239 | MAHLE | CI82000P |
| MERCEDES-BENZ | 6395010301 | MERCEDES-BENZ | A6395010301 | NISSENS | 96729 |
| THERMOTEC | DAM015TT | VALEO | 818807 | VAN WEZEL | 30004371 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz VIANO (W639) | Mercedes-Benz VITO / MIXTO фургон (W639) | Mercedes-Benz VITO автобус (W639) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30901 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 633 мм |
| Ширина ядра радіатора | 158 мм |
| Глибина ядра радіатора | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки [мм] | 50 |
| Довжина решітки [мм] | 633 |
| Код товару | 30901 |
| Ширина решітки [мм] | 158 |