




1 335 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 13046049192 | ATE | 604919 | BREMBO | PA6014 |
| BREMBO | PA6019 | DELPHI | LP1776 | FERODO | FVR1352 |
| GIRLING | 6113562 | HELLA | 8DB355005491 | HELLA | 8DB355005501 |
| HELLA | 8DB355009841 | ICER | 141357 | IVECO | 1906428 |
| MINTEX | MDB1561 | MINTEX | MDB2049 | PAGID | C6018 |
| ROADHOUSE | 243512 | TEXTAR | 2903701 | TEXTAR | 2913901 |
| TEXTAR | 2913918305 | TRW | GDB1356 | VALEO | 598586 |
| VALEO | 671657 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Iveco DAILY II c бортовой платформой/ходовая часть | Iveco DAILY II фургон/универсал |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0986424768 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 18.2 мм |
| Ширина | 109.5 мм |
| Висота | 73 мм |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 73 |
| Гальмівна система | Brembo |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з посібником з монтажу |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Код товару | 0986424768 |
| Номер WVA | 29037 |
| Обмеження виробника | Brembo System |
| Товщина (мм) | 18,2 |
| Ширина [мм] | 109,5 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987474172 |