



3 352 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 220014N | AUGROS | 55012363 | AUGROS | 5503213S |
| AURADIA | KVO124 | AVA Clever Choice | VO2124 | GERI | 19020 |
| KÜHLER SCHNEIDER | 9931201 | NISSENS | 65559A | NRF | 509517 |
| SCHLIECKMANN | 60592124 | VALEO | 732524 | VOLVO | 8601843 |
| VOLVO | 8602065 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mitsubishi CARISMA (DA_) | Mitsubishi CARISMA седан (DA_) | Volvo S40 I (VS) |
| Volvo V40 универсал (VW) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 59002124 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 402 мм |
| Ширина ядра радіатора | 660 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | Carisma, V40, S40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 402 |
| Код товару | 59002124 |
| Ширина решітки [мм] | 660 |