




5 397 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 102129 | 4SEASONS | 102129A | AKS DASIS | 480051N |
| AUDI | 4F0121251AE | AUDI | 4F0121251AR | AUDI | 4F0121251R |
| AUTOGAMMA | 104247 | AVA Clever Choice | AI2234 | DENSO | DRM02027 |
| EACLIMA | 31R02047 | FRIGAIR | 01103141 | HELLA | 8MK376732511 |
| JDEUS | RA010400 | KALE | 353100 | MAHLE | CR790000S |
| NISSENS | 60237A | THERMOTEC | D7A029TT | VALEO | 735026 |
| VAN WEZEL | 03002234 | VEMO | V15606044 | VW | 4F0121251AE |
| VW | 4F0121251AR | VW | 4F0121251R |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi A6 (4F2, C6) | Audi A6 Avant (4F5, C6) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58234 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 677 мм |
| Ширина ядра радіатора | 448 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 32 |
| Довжина решітки [мм] | 677 |
| Код товару | 58234 |
| Ширина решітки [мм] | 448 |