Класифікація антифризів
Класифікація антифризів
Так як на сьогоднішній день так і не був розроблений єдиний стандарт для класифікації антифризів, що дозволяє виробникам використовувати стандарти, які були прийняті в компанії «Volkswagen». А саме:G11. Тут використовуються найдешевші охолоджуючі рідини. Їх склад являє собою спеціальні добавки, в які входить етиленгліколь і невелика кількість неорганічних присадок.G12. До складу цього холодоагенту входить етиленгліколь і карбоксилатні з'єднання. У результаті роботи даного антифризу на стінках труб і радіатора утворюється протикорозійний плівка в тих місцях, де є поразка, завдяки чому вдається забезпечити максимально ефективний відвід тепла від двигуна. G13. В даному антифризі використовуються спеціальні добавки на основі пропіленгліколю. Завдяки йому вдалося отримати максимально екологічний препарат, так як даний холодоагент швидко руйнується.
Як слід вибирати антифриз.
Так як правильно підібраний антифриз дозволить значною мірою не тільки ефективно видаляти надлишок тепла від двигуна, але і забезпечить захист усієї системи охолодження, тим самим підвищуючи надійність і довговічність самого двигуна, то варто ретельно підійти до вибору цього важливого елемента системи охолодження. Насамперед, слід прислухатися до рекомендацій заводу-виробника, записаним в технічному паспорті і набувати антифриз, який отримав допуск до використання в конкретному автомобілі. У тому випадку, якщо у вас немає техпаспорта, то можете звернутися в будь-який фірмовий сервіс за консультацією. Купувати холодоагент потрібно тільки в спеціалізованих магазинах або автосервісах, де проводиться обслуговування вашої марки автомобіля. Перед покупкою зробіть візуальний огляд якості даного хладагента. Зробити це можна звернувши увагу на наступне:
1. Як акуратно і герметично виготовлена упаковка;
2. Наскільки щільно закривається кришка. Є тріскачка
;3. Наскільки прозора дана рідина;
4. Мається на дні осад;
5. Як швидко осідає піна після того як ви струснули ємність.Обов'язково зверніть увагу на саму етикетку і нате дані, які на ній нанесені. А саме тут повинні бути вказані:
1. Виробник даного холодоагенту;
2. Перераховано основного складу антифризу
;3. Вказана дата виготовлення і термін експлуатації.
Як такий колір не грає ніякої ролі на якість і експлуатаційні властивості. Найчастіше це всього лише маркетинговий хід виробника. Втім раніше саме колір розрізняв призначення і технічні характеристики охолоджуючої рідини.
Запрошуємо вас, вибрати антифриз для вашого автомобіля на нашому сайті: http://oiltime.com.ua/product_list
- Присадки в моторне масло і паливоДеякі автомобілісти стверджують, що присадки в моторні масла і паливо марні, а в деяких випадках призводять і до проблем. Однак це не так.