Кошик
1094 відгуків
Моторные масла и спецжидкости
+380 (95) 776-53-90
+380 (67) 394-65-45

Обслуговування дизельних двигунів

Дизельні двигуни

 

Дизельні двигуни надійні, довговічні і практичні в експлуатації. У Європі саме їм найчастіше віддають перевагу автомобілісти. Але їх ремонт обходиться дорожче, ніж у бензинових аналогів. Регулярне технічне обслуговування дизельного двигуна дозволяє значно збільшити проміжок між необхідними ремонтами. Правда, це твердження справедливе тільки у разі залучення до робіт професіоналів.

Наша компанія ― це згуртована команда фахівців високого класу, які спеціалізуються на ремонті та обслуговуванні дизельних двигунів. Який же перелік послуг входить у поняття обслуговування?

Діагностика стану

 

Наші фахівці здійснюють візуальний огляд агрегату на предмет видимих пошкоджень і дефектів двигуна, паливної системи, системи охолодження.

Крім візуального огляду, співробітники компанії здійснюють діагностику роботи агрегату на спеціалізованому високоточному комп'ютерному обладнанні, що дозволяє точно визначити відхилення в роботі і швидко виявити причину несправності.

 

Заміна витратних матеріалів

 

Своєчасна заміна масла, масляних і паливних та повітряного фільтра – запорука довголіття дизельного двигуна. Наші фахівці завжди готові оперативно провести обслуговування і ремонт дизельного двигуна за фактом поломки. Все, що потрібно нашим клієнтам – стежити за пробігом і вчасно приїжджати до нас.

 

Обслуговування системи живлення дизельного двигуна

 

Сучасні дизельні двигуни потребують професійному обслуговуванні та електричної частини, яке включає діагностику і заміну вийшли з ладу елементів, чищення контактів, ремонту тнвд, зарядки акумулятора і т. д..

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner