Кошик
1094 відгуків
Моторные масла и спецжидкости
+380 (95) 776-53-90
+380 (67) 394-65-45

Масло моторне ELF Evolution 900 NF 5W40

ELF Evolution 900 NF 5W40 мастильний продукт найвищої якості, який використовується для двигунів, що працюють як на бензині, так і на дизелі, виконаний у відповідності з синтетичною технологією ELF.
 

Сфера застосування
 

 Может использоваться в любых бензиновых (с клапанами, турбо, с наличием каталитического конвертера или без него) и дизельных (с методом агрегатного наддува и без него) двигателях легковых авто и нетяжелых фургонов, где отсутствует оборудование в виде дизельного сажевого фильтра.
 Характер типа использования (для поездок по городу, автомобильным магистралям и автострадам), преимущественно в трудных условиях.
 Подходит для любого стиля вождения, например, в период гонок и на повышенной скорости.
Розробка EXCELLIUM NF 5W-40 ― мастильного матеріалу відбувалася з урахуванням кожної умови виробників двигунів для розширеного проміжку заміни масла.
 

Переваги:


Забезпечення ідеальної захисту двигуна і попередження його стирання в системі розподілу.
Гарантія бездоганної чистоти двигуна.
Забезпечення доброї термічної стабільності і стійкості до окислення, що допомагає виключити ймовірність зниження якості масла в період найсуворіших умов.
Можливість оперативної мастила кожній частині двигуна в період пуску холодного, завдяки чому продовжується термін експлуатації двигуна.
Повністю відповідає умовам виробників, щодо розширених проміжків заміни масла.
 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner