Кошик
1094 відгуків
Моторные масла и спецжидкости
+380 (95) 776-53-90
+380 (67) 394-65-45

Як правильно вибрати антифриз для свого автомобіля?

Як правильно вибрати антифриз для свого автомобіля?

Рано чи пізно в житті будь-якого автолюбителя настає такий момент, коли потрібно міняти антифриз. Як правило, це не викликає особливих проблем, але все ж є певні нюанси, які повинен знати будь-який автоаматор. Про них і піде мова в цій статті.

У антифризу є три класифікації. До першої відноситься так званий G11. Це, як правило, дешевий антифриз з мінімальною кількістю присадок. Далі йде клас G12. Антифризи такого класу відмінно підійдуть для двигунів з високою температурою роботи і великими оборотами. І, нарешті, самий дорогий клас антифризу G13. Цей клас є найбільш екологічним порівняно з попередніми класами.

 

Колір антифризу на його якість ніяк не впливає. Раніше у кожного класу був свій особистий колір, але зараз виробники фарбують свою продукцію як їм захочеться, не звертаючи при цьому уваги на клас антифризу.

На що звертати увагу при покупці?

Купуючи антифриз, автомобіліст повинен пам'ятати про характеристики свого автомобіля. Без цього ніяк. У кожного автомобіля є своя так звана специфікація до допуску. Її можна без проблем дізнатися або в книзі з ремонту автомобіля, або в техпаспорті. Варто відзначити і те, що антифриз буває двох різних видів. Перший вид – це розбавлений, а другий вид – це концентрат. Який варіант краще вибрати вирішує вже сам покупець.

Термін служби антифризу.

Важливо пам'ятати, що термін служби антифризу залежить не від виробника, а від автомобіля. Саме виробник автомобіля встановлює термін служби рідини. Але у випадку якщо завод-виробник автомобіля не встановив термін служби, то тоді можна скористатися рекомендаціями, що наведені на етикетці антифризу.

Трохи порад при виборі антифризу:

1) Слід використовувати антифриз, який має допуск до автомобіля (буде краще, якщо придбати той же антифриз, який був залитий на заводі)

2) у жодному разі не можна повністю довіряти продавцю, який буде стверджувати, що даний антифриз підходить машині. Покупець повинен самостійно переконатися, що рідину можна використовувати в конкретному автомобілі. Сервісна книжка, автомобільна документація або сайт виробника покупцеві в допомогу. Ось і все, що можна сказати про антифризі. Невелике попередження в кінці. Антифриз – це хімія. Варто тримати таку речовину подалі від дітей і тварин. В іншому випадку все може закінчитися досить плачевно

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner