Кошик
1094 відгуків
Моторные масла и спецжидкости
+380 (95) 776-53-90
+380 (67) 394-65-45

Причини витоку масла

Багато власників оглядають поверхню під своїм автомобілем, і деякі з них, побачивши чорну пляму, відразу звертаються в сервісний центр. Витік масла з двигуна в багатьох випадках можна усувати самому. Але не варто на довго затягувати з вирішенням даної проблеми так, як з плином часу вона буде збільшуватися і незабаром її буде складніше викорінити.

Причини витоку

1. Неполадки в системі вентиляції картера.

Частка вихлопних газів проникає в картер, унаслідок чого в нього виникає надлишковий тиск. У ті моменти, коли система вентиляції картера не працює, це тиск буде витісняти масло з ДВС. При даній проблемі потрібно просто усунути несправність вентиляційної системи картера. Найчастіше ця проблема зустрічається на двигунах що виробили свій ресурс.

2. Клапанна кришка.

У разі, якщо текти масла має свій початок під клапанної кришкою, необхідно зняти її, прочистити і встановити з новою прокладкою, на яку потрібно нанести герметик.

3. Кріплення трамблера.

Якщо текти утворилася на місці кріплення трамблера, то в цьому випадку треба прибрати кришку, запам'ятавши розташування бігунка. Далі викрутити болти кріплення, тим самим звільнивши трамблер. На стик нанести герметик і встановити трамблер, щоб бігунок відповідав положення, яке було до розбору.

4. Масляний фільтр.

Якщо текти виходить з-під масляного фільтра можна його дозатянуть. Якщо проблема не буде вирішена таким способом, то, швидше за все, його потрібно буде замінити.

5. Піддон картера коробка змінних передач.

Якщо текти виходить з піддону, то вирішенням цієї проблеми будуть наступні дії: зняти і поставити його на місце з використанням герметика. Може знадобитися виправити піддон, якщо він деформувався. Бажано мати захист картера, вона запобігає витік при пробоїні або деформації.

6. Сальники колінчастого вала.

 Устранение проблемы, возникшей из-за износа сальника коленчатого вала, очень трудная работа. Чтобы поменять сальники, необходим разбор двигателя. При установке, необходимо смазать герметиком зону работы и вал сальника. Чтобы не терять такой возможности, заодно можно заменить сальник распределительного вала.

 Это не все причины утечки масла, но они аналогично устраняются путем подтягивания креплений, использованием герметика и заменой прокладок.

 Регулярно проверяйте место стоянки, будет лучше, если заметите проблему раньше. Также, каждый раз проверяйте состояние автомобиля, осматривая его.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner