Продавець Оіл тайм розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1892 відгуків
Моторні олії та спецрідини
+380 (95) 776-53-90
+380 (67) 394-65-45

Як відрізнити синтетику від напівсинтетики

Дуже частий і спірне питання для автомобілістів такий: Яке масло більше підійде для даного автомобіля – синтетика або полусинтетика? При виборі потрібно розглянути сам автомобіль, а конкретно, який він марки, якого віку, який пробіг і т. д. І слід знати якісні відмінності між синтетичним маслом і напівсинтетичним.
 Синтетика являє собою масло, здобуте штучним шляхом, переробкою нафти або природного газу способом виділення молекул. Таке масло залишається незмінним протягом тривалого часу, тому що не піддається впливу зовнішніх факторів, неважливо яких, фізичних або хімічних.
Полусинтетика – це суміш двох масел, синтетики і мінерального масла. При тому змішують їх в певних пропорціях (50 або 30). Мінеральне масло – це масло натурального походження, здобуте, як правило, з нафти шляхом перегонки, а після - очищення.
Торкнувшись питання стабільності, щодо синтетичного масла, варто звернути увагу на те, яке значення це має для водіїв і автолюбителів. Так як спосіб видобутку синтетики молекулярний, значить, в ньому діють молекули вивчені і прораховані. Саме це додає синтетичному маслу стабільно діяти протягом великого проміжку часу. У будь-яку погоду, в будь-якому місці, двигун з таким маслом буде працювати злагоджено і ефективно. Також, даний вид масла стійкий не тільки фізично, але і хімічно. Тому зовнішні фактори не зможуть впливати на злагодженість роботи двигуна.
Полусинтетика менш стабільна, ніж синтетика (від того тут і взялася префікс «напів»), але стабільніше і ефективніше, ніж мінеральне. Напівсинтетику потрібно використовувати виключно для автомобілів з великим пробігом; синтетику ж варто заливати в новий автомобіль або автомобіль з невеликим пробігом. Також напівсинтетику можна задіяти в тому випадку, якщо автомобіль не заводиться при низьких температурах. Заміна напівсинтетичного масла повинна, як правило, відбуватися частіше, ніж синтетика - знову ж таки питання довготривалості.
Також за своїм складом, синтетичне масло більш рідке, ніж полусинтетика, отже, синтетика може проникати в самі вузькі щілини двигуна. А значить, воно здатне зберігати потужність двигуна, попередньо змащуючи його нутрощі.
Напівсинтетику краще застосовувати для двигунів високої форсированности. Також, вона більш ефективна для запуску холодних двигунів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner